Not a valid elementor page

راهنمای ثبت آگهی ویژه

 

ثبت آگهی در سایت های تبلیغاتی در راستای دریافت بازدهی هر چه بیشتر از تبلیغات می باشد ، آگهی ویژه در وب سایت تبلیغاتی نوین ایرانیان ، روشی مطمئن جهت دریافت نتیجه مطلوبتان می باشد .
به دنبال روشی صحیح با هزینه ای منطقی جهت معرفی کالا و خدمات خود هستید ؟
نوین ایرانیان این امکان را برای شما فراهم نموده است تا با کمترین هزینه ی تبلیغاتی ، بازدهی مورد نظرتان را تامین نمایید نوین ایرانیان با ایجاد ثبت آگهی ویژه ، در صفحه ی نخست سایت ، در ابتدای شروع آگهی و در نواری تمایز یافته تبلیغ شما را به نمایش در می آورد .
درج آگهی و تبلیغات

 شما در صفحه اصلی و در بالای سایر آگهی ها موجب می گردد ، نظر مخاطبین بیشتری جلب آگهی شما شده و این بازدهی از تبلیغ را به چندین برابر تغییر می دهد ، آگهی ستاره دار در قسمت آگهی ویژه علاوه بر صفحه نخست در صفحه دسته ی مربوط به آگهی شما نیز به نمایش در آمده و در دسته های مشابه نیز به صورت رندم در حال نمایش خواهد بود .
سفارش تبلیغات ویژه به روش زیر امکان پذیر است .
جهت ثبت و ارسال آگهی ویژه ، صفحه ی تعرفه ی آگهی را ملاحظه نمایید ، پس از انتخاب نوع آگهی ویژه ، شما می توانید به صورت آنلاین مبلغ آگهی را در سایت نوین ایرانیان  بدون خروج از صفحه پرداخت ، آگهی ویژه ی انتخابی را به ثبت برسانید ، تمامی کارت بانک های عضو شتاب شرایط پرداخت آنلاین را دارا می باشند ، پرداخت آنلاین با داشتن رمز دوم کارت و اطلاعات درج شده بر روی کارت بهترین و سریع ترین روش جهت ثبت آگهی و پرداخت مبلغ در کوتاه ترین زمان ممکن است ، روش پرداخت آنلاین مطمئن ترین روش پرداخت می باشد ، در انتهای پرداخت نیز فیش صادره با شماره ی پیگیری می باشد .
روش دیگری نیز جهت پرداخت ممکن می باشد ، شما می توانید با واریز مبلغ آگهی ویژه به شماره حساب سایت و با اطلاع دادن و ارائه شماره پیگیری ، آگهی درج شده را به صورت ویژه نمایید . 

Not a valid elementor page